بودجه عملیاتی

مطالب دیگر:
پاورپوینت مبحث تمرکز زداییمدل سه بعدی مقبره کوروش،مدل سه بعدی،پاسارگاد،مقبره،رایگان،آبجکتمدل سه بعدی برج آزادی تهرانمدل سه بعدی کاپیتولآموزش گام به گام نرم افزار بارش - رواناب HEC-HMSقانون جدید مالیات در ایرانپاورپوینت مدل های مختلف آموزش کارآفرینیپاورپوینت گرمایش از کف در ساختمانپاورپوینت مسجد و مدرسه آقا بزرگپاورپوینت صفر تا صد فناوری نانو تکنولوژیپاورپوینت طراحان چگونه می اندیشند- ابهام زدایی از فرایند طراحیپاورپوینت بسته بندی اسپتیک، فعال و هوشمندپاورپوینت کاربردهای منطق فازی در هوش مصنوعیپاورپوینت صفر تا صد انواع روشهای جوشکاریپاورپوینت رشد و توسعه و مراحل تکامل مفهوم توسعه اقتصادیپاورپوینت صفر تا صد افزودنی های غذایی (Food Additives)پاورپوینت صفر تا صد بازاریابی و مدیریت بازارپاورپوینت صفر تا صد شبکه های اجتماعینمونه پرسشنامه مدیریت امور شهرینمونه پرسشنامه رضایت شهروندان از فضای سبز
بودجه عملیاتی|47050751|ufy
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان بودجه عملیاتیآماده دریافت می باشد .

بودجه شاهرگ حیاتی دولت است، زیرا دولت تمامی فعالیتهای مالی خود را در چهارچوب قانون بودجه انجام می دهد


مشخصات فایل
تعداد صفحات20حجم0/32 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdoc
توضیحات کامل

بودجه شاهرگ حیاتی دولت است، زیرا دولت تمامی فعالیتهای مالی خود را در چهارچوب قانون بودجه انجام می دهد. از سوی دیگر از آنجا که در سیستم بودجه ریزی سنتی عوامل مهمی چون اثربخشی، كارایی، صرفه جویی و بازدهی درقبال صرف منابع نادیده گرفته می شوند لذا ازمنابع بدرستی استفاده نشده و حتی به هدر می روند. یکی از راه کارهای مطرح جهت استفاده و مدیریت بهتر بودجه استفاده از بودجه عملیانی به جای بودجه ریزی سنتی است.

بکارگیری بودجه سنتی مستلزم رعایت قوانین مندرج در قانون محاسبات عمومی است.در این مقاله با مروری بر سیر تحولات بودجه و قانون محاسبات عمومی كشور; به بررسی بررسی زمینه های نظارت قانون محاسبات عمومی کشور بر پرداخته می شود. در نهایت نیز مدلی مفهومی برای بودجه ریزی عملیاتی ارائه می گردد.

فهرست مطالب

چکیده

مقدمه

مروری بر مطالعات انجام شده

سیر تطور قانون محاسبات عمومی كشور

سیر تطور بودجه و بودجه ریزی

مسیر وخاستگاه بودجه ریزی عملیاتی

اهداف و مزایای بودجه ریزی عملیاتی

چالشهای بودجه ریزی عملیاتی

الزامات بودجه ریزی عملیاتی در ایران

عناصر و مولفه های استقرار نظام بودجه ریزی عملیاتی

روش مناسب بودجه ریزی عملیاتی

نظارت در قوانین ایران

ارائه مدل مفهومی

خلاصه

منابع و ماخذ


"